sURODt
sURODc
sRELAX
sZDR
sSP
sMEN

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny jest zabiegiem, wykonywanym z zastosowaniem olejków eterycznych, łączącym leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków, dobranymi dla konkretnej osoby. Pod wpływem masażu naczynia krwionośne skóry rozszerzają się, a olejki w krótkim czasie wnikają do układu krążenia, wywołując reakcję miejscową i ogólną. Pomaga w wielu dolegliwościach fizycznych, a także łagodzi objawy napięcia nerwowego i bezsenności. Odpręża umysłu i ciało, przywraca równowagę emocjonalną, rozluźnienia obolałe i zmęczone mięśnie oraz stawy.

1 zabieg – 60 min – 139 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.

całościowy – 90 min – 160 zł

plecy – 40 min – 89 zł

Masaż klasyczny

Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, reguluje napięcie mięśniowe, uaktywnia przepływ krwi i limfy, odpręża, przyspiesza wypoczynek mięśni.

całościowy – 60 min – 115 zł

częściowy – 30 min – 60 zł

Masaż twarzy

1 zabieg – 25 min – 40 zł

Masaż relaksacyjno-leczniczy w grocie solnej

Poczuj klimat nadmorskiego SPA daleko od morza. Masaż relaksacyjno-leczniczy w grocie solnej YODO to wyjątkowy zabieg łączący w sobie dobrodziejstwa masażu i nadmorskiego mikroklimatu. Ta wyjątkowa chwila ukojenia, odprężenia jednocześnie w jeszcze większym stopniu pomaga zlikwidować stres, ułatwia zasypianie, wzmacnia system odpornościowy, łagodzi napięcia, przyspiesza metabolizm. Grota Solna Yodo to miejsce, którego ściany wyłożone są naturalnymi bryłami krystalicznej soli himalajskiej oraz soli z Morza Martwego a stworzony tam klimat pomoże przenieść się w krainę harmonii i spokoju. 60 min. to łączny czas masażu i przygotowania. sam masaż trwa 45 min.

1 zabieg – 45 min – 199 zł

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

1 zabieg – 60 min – 119 zł