sURODt
sURODc
sRELAX
sZDR
sSP
sMEN

Anti-Acne Program

spersonalizowany, kompleksowy zabieg eksfoliacyjny do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej

Zabieg dla cery mieszanej, tłustej, ze skłonnością do zmian trądzikowych, łojotokowej, z trądzikiem pospolitym, skóry zanieczyszczonej, z rozszerzonymi porami, zaskórniakami, przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi, oznakami starzenia, skóry suchej i szorstkiej.

1 zabieg – 45 min – 139 zł

Anti-Stress Treatment

Skuteczny i szybki zabieg antystresowy dla mężczyzn. Uspokaja, relaksuje, zmniejsza zmarszczki poprzez hamowanie skurczu mięśni. Działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie, koi, działa okluzyjnie, poprawia strukturę skóry, zapewnia miękkość, elastyczność oraz chroni przed parowaniem wody z wnętrza skóry.

1 zabieg – 45 min – 149 zł

Masaż gorącymi kamieniami (plecy)

Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy. Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne. Zaletą masażu gorącymi kamieniami jest pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu oraz działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

1 zabieg – 45 min – 89 zł

Ratunek Piwosza

zabieg liposukcji ultradźwiękowej

Nieinwazyjny zabieg wspomagający redukcję opornej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha.

1 zabieg – 60 min – 175 zł

Pakiet 6 zabiegów 1050 zł – 949 zł
Pakiet 10 zabiegów 1750 zł – 1549 zł

Zabieg Robin Hooda

Primelle

Masaż Próżniowy Primelle, to masaż całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie rolki, które masują zassany do głowicy fałd skóry. Zabieg jest wykonywany w specjalnym kostiumie, aby zwiększyć poślizg rolek i nie dopuścić do uszkodzenia skóry. Dzięki czemu przez chwilę poczujesz się jak prawdziwy Robin Hood (facet w rajtuzach). Zabieg opiera się na połączeniu terapii próżniowej i mechanicznego masażu za pomocą rolek umieszczonych na głowicy. Pierwsze efekty są odczuwalne i widoczne są najczęściej od razu po zabiegu. Zabieg Robin Hooda polecany głownie w celu zmniejszenia napięcia mięśni, poprawy miejscowego ukrwienia, w konsekwencji odżywienia i dotlenienia skóry. Działanie  przeciwobrzękowe, przeciwdziała stwardnieniom tkanek, poprawia elastyczność skóry i mięśni. Działanie relaksacyjne, detoksykujące, redukujące cellulit. Następuje zmniejszenie miejscowej otyłość, udrożnienie gruczołów i usprawnienie krążenia limfy dzięki drenażowi limfatycznemu.

1 zabieg – 60 min – 125 zł
+ kostium zabiegowy – 50 zł

Pakiet 5 zabiegów – 625 zł (kostium GRATIS)
Pakiet 10 zabiegów 1250 zł – 1149 zł (kostium GRATIS)