sURODt
sURODc
sRELAX
sZDR
sSP
sMEN

FALE RADIOWE

Termolipoliza

zabieg wyszczuplająco-ujędrniający (1 partia)

Działanie:

poprawa napięcia skóry, następuje produkcja nowych włókien kolagenowych, dzięki temu uzyskujemy efekt ujędrnienia skóry, zmniejszenie cellulitu. Zabieg jest komfortowy, bezinwazyjny odczuwalne jest ciepło, które cały czas kontrolowane jest przez kosmetologa.

1 zabieg – 40 min – 165 zł

Pakiet 6 zabiegów – 990 zł – 869 zł

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Wybrana partia ciała

brzuch, boczki, pośladki, zewnętrzna część ud, wewnętrzna część ud, ramiona (skrzydełka)

1 zabieg – 45 min – 135 zł

Pakiet 6 zabiegów810 zł – 689 zł
Pakiet 10 zabiegów1350 zł – 1099 zł

Brzuch i boczki / całe uda (2 partie)

1 zabieg – 60 min – 175 zł

Pakiet 6 zabiegów1050 zł – 989 zł
Pakiet 10 zabiegów1570 zł – 1599 zł

Uda, pośladki i brzuch (3 partie)

1 zabieg – 75 min – 255 zł

Pakiet 6 zabiegów1530 zł – 1410 zł
Pakiet 10 zabiegów2550 zł – 2249 zł

ZABIEGI UJĘDRNIAJĄCO-MODELUJĄCE, DETOKSYKUJĄCE

Primelle - endermologiczny masaż próżniowy

Masaż Próżniowy Primelle  to zabieg opierający się na połączeniu terapii próżniowej i mechanicznego masażu za pomocą rolek umieszczonych na głowicy. Wykonywany jest w specjalnym kostiumie, aby zwiększyć poślizg rolek i nie dopuścić do uszkodzenia skóry.

Zastosowanie: modelowanie sylwetki i zmniejszenie miejscowej otyłości, redukcja cellulitu, poprawa elastyczności skóry i mięśni, działanie przeciwstarzeniowe, odżywienie i dotlenienie skóry, przeciwdziałanie stwardnieniom tkanek, działanie przeciwobrzękowe, zmniejszenie napięcia mięśni, udrożnienie gruczołów i usprawnienie krążenia limfy, działanie relaksacyjne, detoksykujące.

1 zabieg – 50 min – 115 zł
+
kostium zabiegowy 50 zł

Zabieg próbny 25 min – 60 zł (kostium GRATIS)

Pakiet 5 zabiegów – 575 zł (kostium GRATIS lub Voucher o wartości 50 zł)
Pakiet 10 zabiegów1150 zł – 1000 zł (kostium GRATIS)

Start & Rewind – zabieg wyszczuplająco-modelujący

Zabieg na ciało z efektem WOW! Piękne ciało w 7 godzin. Czas trwania zabiegu 60 min.

Wyjątkowa i bezpieczna metoda aplikacji (nawet przy kruchości naczyń włosowatych).

Wskazania: cellulit, zatrzymywanie wody, obrzęk brzucha, zlokalizowany tłuszcz,  atonia, ciężkie nogi.

Składniki aktywne: Kofeina, Paullinia cupana (Guarana), Karnityna, Escyna ( mieszanina saponin z nasion kasztanowca zwyczajnego), Kapsaicyna, Wąkrota azjatycka, Hedera helix (zawiera bluszcz), Kwas ksymenowy, Pieprz długi, Olejek Cynamonowy, Olejek cytrynowy, Olejek pomarańczowy, Olejek rozmarynowy.

1 zabieg – 60 min – 250 zł

Pakiet 5 zabiegów 1250 zł 1100 zł
Pakiet 10 zabiegów2500 zł 2000 zł + preparat do pielęgnacji domowej

Body Drain

Zatrzymanie wody i cellulit obrzękowy

Problem estetyczny charakteryzujący się opuchlizną (obrzękiem) spowodowaną zatrzymywaniem płynów w tkankach oraz nagromadzeniem tłuszczu i wody w komórkach. Skóra pozostaje napięta i elastyczna, ale zaczyna pojawiać się uczucie ciężkości nóg. Specyficzny zabieg mający właściwości drenujące, stymulujące mikrokrążenie i poprawiające metabolizm komórek.

1 zabieg – 60 min – 159 zł

5 zabiegów – 795 zł 625 zł

Body Lipo

Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej i cellulit włóknisty

Z powodu niewłaściwego drenażu nagromadzonych materiałów oraz zmniejszonego dotlenienia komórki tłuszczowe zostają uwięzione w otaczających je tkankach i rozpoczyna się proces reaktywnego zwłóknienia. Tworzą się małe, a następnie mogą zacząć powstawać duże guzki. Naskórek przybiera szarawy odcień, zaczerwienia się przy przyciskaniu i zaczyna przypominać tzw. skórkę pomarańczy, jeśli ściśnie się go między palcami. Często pojawiają się rozszerzone naczynka (teleangiektazje), również w postaci pajączków. Są to wszystko symptomy niewystarczającego dotlenienia, kruchości naczyń i trudności z usunięciem nagromadzonych tłuszczy.

Zabieg wyjątkowo skuteczny w przypadku miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, na zewnętrznej stronie ud (coulotte de cheval) i wewnętrznej kolan (coulotte de zouave). Ponadto wskazany w przypadku cellulitu włóknistego i skóry przypominającej wyglądem skórkę pomarańczy.

1 zabieg – 45 min – 99 zł (1 partia)

Każda kolejna partia podczas jednego zabiegu – 59 zł

5 zabiegów i więcej – 15% rabatu (przy płatności jednorazowej)

Body Tone

Zabieg miejscowy, tonizująco-uelastyczniający. Skóra hipotoniczna, miejscowo pozbawiona elastyczności: uda, brzuch, wewnętrzna strona ramion, biust

Stymuluje i wzmacnia funkcje komórkowe, reorganizuje i odbudowuje wszystkie warstwy skóry przywracając i/lub wzmacniając sygnały anaboliczne w tkankach. Spowalnia katabolizm komórkowy i ochrania przed stresem oksydacyjnym spowodowanym czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Dzięki „deep penetration system” zastosowanemu w FLUID BODY TONE i opierającemu się na doskonale dobranej proporcji kwasów AHA, PHA oraz mocznika i w połączeniu z efektem okluzyjnym, silnie nawilżającym i sprzyjającym penetracji maski MASK BODY TONE, składniki aktywne mogą się głęboko rozprzestrzeniać na wszystkich warstwach skóry.

Zmniejszenie jędrności tkanek to oznaka starzenia się skóry, które dotyka osób w różnym wieku i jest spowodowane utratą napięcia. W konsekwencji naturalnego spowolnienia aktywności komórek, złego funkcjonowania układu krwionośnego na poziomie naczyń i w tkance podskórnej, diet i innych czynników skóra traci napięcie i nie jest w stanie być skuteczną podporą dla innych tkanek. Komórki skóry, tak jak i pozostałe komórki w naszym organizmie, mają swój cykl życiowy, który polega na zastępowaniu starszych nowymi. Proces starzenia powoduje spowolnienie szybkości przemiany i spadek jej jakości, co z kolei sprawia, że skóra staje się cieńsza i delikatniejsza. W wieku 20 lat skóra odnawia się mniej więcej co 3 tygodnie, podczas gdy w wieku 50 lat co około 9 tygodni. Na poziomie cząsteczkowym zauważa się spadek produkcji kolagenu i elastyny już po 25 roku życia, który powoduje starzenie się i powstawanie obszarów pozbawionych napięcia i elastyczności.

Biust / wewnętrzna strona ramion1 zabieg – 45 min – 149 zł

Brzuch / wewnętrzna strona ud1 zabieg – 45 min – 159 zł